Bizimle iletişim kur
Kary

Telefon numarası : 86-13728826316

Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd.

Kaplamalı renkli karton için en uygun maliyetli üretim tabanını oluşturun

  • Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd.
  • Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd.
  • Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd.
  • Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd.
  • Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya
İş türü: Üretici
Markalar BTO No. Çalışanları 800~1100
Yıllık satış 7,500,000-10,000,000 Yıl kurulan 1991
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş

BTO Holding Co., Ltd. 1991 yılında kurulmuştur. Kimya sanayi, kağıt hamuru üretimi, kağıt ürünleri, araştırma ve geliştirme, üretim ve ticareti entegre eden bir kuruluştur.Üretim üsleri Hunan, Çin ve Hanoi, Vietnam'da bulunmaktadır., Kraft Liner karton, renkli karton ve diğer alanlarda zengin kaynaklar ve üretim deneyimi biriktirmiştir.


Dongguan BTO Environmental Protection Material Co., Ltd., yeni koruma karton kağıt ruloları, siyah kağıt ve özel renkli kağıt ambalaj malzemelerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında konumlanmıştır.Çevre koruma ve geri dönüşüm kavramına dayanarak, pazar talebiyle yakın teması sürdürüyor ve yenilik yapmaya devam ediyoruz.Art arda süper sıkıştırmalı petek paneller, basınçlı tahta, Fildişi levha, su geçirmez ve aşınmaya dayanıklı kağıt ayakkabı malzemeleri, su geçirmez ve aşınmaya dayanıklı koruyucu kağıt ruloları, siyah kağıt, yonga levha ve süper sert renkli kağıt kartları gibi bir dizi ürün geliştirdik ,.Birçok büyük teknolojik reformdan sonra, defalarca endüstri emsallerini yarattı.


Gelişmiş üretim ekipmanları ve standartlaştırılmış üretim süreçleri ile istikrarlı kalite ve yüksek verimli teslimat hizmetleri sunuyoruz.Ayrıca, belirtmeniz için özel spesifikasyonlara sahip, kaybınızı etkili bir şekilde azaltan ve ürünleri iyileştiren uzun vadeli geniş rulolarımız da mevcuttur.Rekabet gücü… ..


Güveniniz için minnettarız, "BTO" gerçeğe dönüşecek ve bugüne hizmet edecek;Desteğiniz için teşekkürler, "BTO" daha iyi bir gelecek yaratmak için motivasyona, öncülüğe ve yenilikçiliğe dönüşecek ...

 

Çin Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

DongGuan BTO Çevre Koruma Malzemesi Co, Ltd, bir grupta kimyasal, kağıt hamuru, kağıt değirmeni, kağıt dönüştürme ve araştırma, üretim, satışların bir holding şirketi olan BTO holding (HK) Co., Ltd'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur.Bina dekorasyon sektöründe inşaat sırasında batı ülkelerinin müşterilerinin "zemin koruma" gereksinimlerine yanıt olarak, uzun yıllar teknoloji iyileştirme ve ekipman yükseltmesinden sonra özel kağıt uygulama deneyimi ile uğraştı.2013 yılında mimari dekorasyon sektörünün ilk su geçirmez, kaymaz, darbeye dayanıklı, çevre koruma kağıt lif levhasını başarıyla geliştiren Şirket, patent ve marka tescili için başvurmuştur.Çevreyi koruma, ekonomik, uygulanabilirlikmüşterinin takdiri ve övgüsü.Ürünler yurtdışında iyi satılıyor!DongGuan BTO Environmental Protection Material Co., Ltd., "BTO" satış ve pazarlama işinden sorumludur marka koruma serisi.

Hizmet

BTO döşeme koruma kağıdı, birinci sınıf bir geçici zemin koruma ürünüdür.BTO merkez ofisi, dünya çapında dağıtımı yönettiğimiz Dongguan, Çin'de bulunmaktadır.

BTO'daki ekibimiz, geçici yüzey korumasında en son teknolojiyi kullanarak buhar geçirgenliği, dayanıklılık ve çok yönlülük arasında bir denge sağladı.İnşaat endüstrisinin taleplerini karşılamak için teste tabi tutulan BTO zemin koruma kağıdı esnek ancak güçlüdür ve zeminler, tezgahlar ve merdivenler için yüzey koruma standartlarını yükseltir.

BTO zemin koruma kağıdı, değerli zeminlerinizi ve yüzeylerinizi korurken size huzur verir.Dünya çapındaki müteahhitler arasında tercih edilen lider markadır ve ticari ve konut yapı ve yenileme projeleri için güvenilir olabilir.

Ekibimiz

BTO'nun kuruluşundan bu yana ısrar ettiğimiz temel felsefemiz "Personel önce, müşteriler en yüksek" dir. Şirketimiz, öğrenme odaklı, yüksek uygulama, uyum yeteneği ile kurtlar gibi bir ekip kurmayı hedefliyor. Ayrıca kurumsal pozitif enerjiyi ortaya çıkarmak için gönüllü ekip kuruyoruz.

Çin Dongguan Bto Environmental Protection Material Co., Ltd. şirket Profili 0